sylwadrát.

17. srpna 2016 v 23:05 | Kateřina |  Já myslím
Možná bych měla vytvořit rubriku "Já se nasírám". Dovolte mi, abych vás poprosila o představení si hlášky Martina Roty : "Ale no do prdele" - jestli mě něco opravdu rozhodí, stačí říct sračku jako "Ženy patří do kuchyně". Ano, promlouvá k vám hrdá feministka.

První věc, kterou nechápu je souzení a posuzování, proč sakra každej odlišnej člověk je posuzován rovnoměrným měřítkem, kterej nikdy nefungoval a nikdy fungovat nebude. No, začala bych tím, že nic se nesmí přehánět. Fanatismus je to, co všechno posralo / posere.

Tak třeba, když nějakýmu dítěti nejde matika / čeština, neznamená to hned, že je to dys. Přehnaná péče o to, aby současným dětem nebylo ublíženo mě vede opravdu k přemýšlení nad tím, jestli se na naše děti bude moct ještě někdo vůbec podívat jiným, než "všechno je v pořádku" pohledem.

Další věc. Zkurvený teenageři. Včetně mě, samozřejmě (musím trošku soudně). Jediný, co děláme je, že brečíme nad smyslem života, nad tím, jak je těžké vybrat si směr studia, jak jsou k nám všichni nefér, jak cigarety stojí tolik, že nám prachy z brigád nestačí, jaký seriály končí.. Dovolte mi prosím znovu použít "ale no do prdele!!!!" nebudu jako naši rodiče a nebudu vyprávět, že děti před 10/20/30/40 lety to měly jinak, protože měli. No a co. (hah, typický projev mého věku).

No a když přecházím k našim rodičům, tak opravdu chápu, že minulost se nedá změnit, a že režim poznamenával všechny a všechno, ale sakra, prosim přestaňte v ní žít! Z minulosti se musíme poučit a snažit se nedělat stejné chyby. NE????

Takže bych opravdu každému doporučila zdravý náhled na věc, žádný fanatismus, žádnou úzkoprsost.

Jo a pokud byste chtěli vědět, co je sylwadrát, dovolte mi to vysvětlit. V městě, kde žiju, mě nasrala jedna osoba, její jméno byla Sylva. Ta p*** nás vyhodila z restaurace a tvářila se jak nějaká bohyně a když jsem ji ujistila, že nic takového není (což jsem samozřejmě musela), tak se tvářila tak uraženě, že jsme po ní pojmenovali sprosté slovo - sylwadrát.

krásný zbytek večera, xoxoxox
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama