Kdy jsem poznala, že jsem se zamilovala?

16. února 2016 v 14:54 | K |  Napadlo mě
Vsadím se, že si každá z vás nepamatuje přesně ten moment. Že si vybavujete jen tu komplexní část. Bylo vám náct, byl tu jeden kluk, něco s ním, konec a bolavé srdce. Moje dobrá kamarádka mi vždy říká, že nikdy nebyla zamilovaná. To mě donutilo se zamysled nad tím, jestli si vůbec ještě pamatuju ten moment, kdy jsem to poznala. Ten den, hodinu, minutu a vteřinu. Samozřejmě nemůžu říct, jestli to byl čtvrtek pátek, ale vzpomněla jsem si na ten moment.

V deníčku jsem měla napsáno: "Je mi jedno, jak mi ublíží, teď jsem doopravdy šťastná!" Oh, jaká jsem byla sentimentální! Ovšem, opravdu mi bylo jedno, jak mi ublíží ( a fakt mi dost ublížil ), pamatuji si, kdy mě ta myšlenka postihla.

Kdykoliv jsem ho uviděla, malinko jsem ztuhla a pak mnou proběhlo malé brnění. Tak jsem to definovala. Možná to zní opravdu hodně sentimentálně, ale tak jsem to musela popsat, protože tak to bylo. Když se přiblížil, musela jsem to nenápadně rozdýchávat. Dámy, všechny si pamatujeme tuhle chvíli, ne?
Každopádně bych ráda řekla, že to vydrželo. Ani omylem! Tahle 'zamilovanost' vydržela pár měsíců. Pak už si na toho člověka zvyknete (což je podle mě to nejhorší, co můžete udělat - když vás dotyčný opustí, nemusíte ho ani milovat, ale prostě zmizí z vašeho života)

Ta zamilovanost byla jako droga. Čím víc jsem ho měla u sebe, tím víc jsem ho chtěla mít ještě blíž. ( Je to ten pocit, když si ho chcete nechat připnnout k tělu, aby jste nikdy nemuseli být od sebe). Prostě divnej pocit. Kdo by řekl, že droga je dobrej pocit? Podle mě vliv drog Vám nepřinese nutně pocit lásky, štěstí. Spíš se cítíte uvolněně, jakoby na vás záleželo. Pochybuji, že by to někdo bral, kdyby Vám účinek přinesl jen lásku.

"Standing in a crowded room and I can't see your face
Put your arms around me, tell me everything's OK
In my mind, I'm running round a cold and empty space
Just put your arms around me, tell me everything's OK"
- Jess Glynne, Hold my hand,
písnička TADY

Prostě podle mě, jsme všichni už byli zamilovaní. Je to ten pocit, který si každý vysvětluje jinak. Moje definice zamilovanosti je, že se propojí vaše pocitové reakce s fyzickými. Buďte zamilovaní, a když to nejde do jednoho, jde to do druhého, třetího. Prostě si neodpírejte tyhle malé radosti, jen proto, že to po čase odezní,

"It's funny, how we fall in love with the most
unexpectedperson at the most unexpected time."

A asi mějte dobrej den, nebo tak. Nebo víte co? Mějte se, jak chcete :P


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 16. února 2016 v 16:54 | Reagovat

Láska je složitá, nějak bylo nějak bude :)

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 16. února 2016 v 18:15 | Reagovat

Přesně tak... zamilovanost a láska, to fungje na všech úrovních... mentální i fyzické... :)

3 Hanka Hanka | Web | 17. února 2016 v 10:54 | Reagovat

A nejlepší je dětská láska xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama